Zůstaňte v otázce

28.05.2022

Většina lidí ve svém životě funguje na základě mnoha závěrů.

Například závěr, že: Toto jsou jediné možnosti, které mám. Jediný způsob, jak se dá tohle vyřešit je ........ A co když to jde i jinak?

Většina lidí přesně ví, co v životě možné je a co možné není. Ale co když přesně tím, že "vědí", zavírají své další možnosti? Co když tady ty další možnosti jsou, ale nemůžou přijít, protože lidé jim zavírají dveře?

A co když místo vytváření závěrů (toho co je a není možné) můžete použít otázky? Otázky k tomu, abyste změnili cokoliv? Abyste změnili cokoli, co ve vašem životě nefunguje? Chcete-li vše změnit, začněte žít v otázce. Pro cokoli, co byste chtěli změnit, položte otázku. Je to až takto jednoduché: 

Otázka může změnit energii jakékoli situace. Je to právě otázka, které otevírá dveře jiným možnostem. 

Tím, že položíte otázku, otevíráte možnosti. Poznáte, že změna je skutečně možná. Protože vidíte, jak se věci mění, začínáte mít pocit naděje a možností. Co když můžete změnit cokoliv? Používejte to dokonce i na věci, o kterých si myslíte, že se změnit nedají. Začnete-li žít v otázce, váš život bude magický. Jste připraveni?

Používáním otázek můžete vytvořit vše, co si přejete, jiným a snadnějším způsobem. Můžete změnit věci ve vašem životě, které jste dosud změnit nedokázali.

 "Čím by se to dalo zlepšit?" 

"Jak se to ještě zlepší?"

"Co je ještě možné?"


Jak to může být ještě lepší, než je to teď?
To je užasná otázka, kterou můžeme použít kdykoliv. Kdykoliv se stane něco hezkého. Kdykoli se stane něco nepříjemného.

  • Ptáte-li se v případě, že se stalo něco nepříjemného, zlepší se to proto, že jste se zeptali. "Požádej a bude ti dáno". To je jeden z Vesmírných zákonů. Je to jeden ze způsobů, jak věci fungují. Má to ale podmínku, je potřeba požádat (položit otázku), abyste mohli přijmout.
  • Ptáte-li se v případě, že se stalo něco hezkého, stane se něco ještě lepšího.

Kolik z vás žije svůj život, aniž by se ptal (požádal) v domnění, že je to slabost, něco špatného, nebo že to znamená prohru, když musí požádat? Koli z vás slyšelo v životě? "Buď vděčný za to, co máš, víš, co by za to jiní dali"?! Vděčnost ano. Ale chtít víc! Stále chtít víc. Jak to může být ještě lepší, než je to teď? Vesmír se už nemůže dočkat, aby vám to dokázal.


Co ještě je možné?
Tato otázka otevírá nové možnosti. Možnosti, které nás ještě nenapadli.

Tyto 4 otázky vytvoří Váš život úplně jinak:

  • Co to je?
  • Co s tím mohu udělat?
  • Můžu to změnit?
  • Pokud ano, jak to můžu změnit?


Pokud se budete v životě ptát (budete otázkou), není nic, co byste nedokázali změnit.