Co je ACCESS CONSCIOUSNESS®?

04.06.2020

Přístup k vědomí. Je to soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému více otevřely vědomí. Vědomí nehodnotí.

Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a v přítomnosti ve všech oblastech našeho života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Jak procházíme životem sbíráme spousty myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Informace s negativním nábojem mizí. Je to podobné, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. Již po prvním sezení se dějí změny a to co již nepotřebujete se začne vymazávat. Vaše vědomí se začne nastavovat na přijímání pozitivních informací. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám. Celý váš život se může změnit, bude snazší.

Mantra ACCESS BARS®: Vše v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a slávou.

Metoda pomáhá uvědomit si sebe sama, coby nekonečnou bytost, jíž ve skutečnosti jsme a vstoupit tak do možností tvořit si život za hranice toho, čemu jsme věřili. Uvolní polaritu, uvěznění, podmíněnost a omezení v myšlenkách, pocitech a emocích.
Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: "Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost".

Co když můžete vypnout a vyčistit síť Vašich myšlenek, které Vám již neslouží a staví se do cesty, jako překážky? A co kdyby již zítra byl život mnohem lehčí a příjemnější?