Access Energetický Facelift

Čeho je možné dosáhnout při pravidelných sezeních Access Energetického Faceliftu™:
 • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování
 • více zářivý a mladší výraz tváře
 • méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima
 • hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
 • sníženou pigmentaci
 • může se zastavit plešatění
 • zlepšuje se vidění do dálky
 • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spoustu energie a být sami se sebou spokojeni?

Určitě víte, co je facelift. Ale víte, co je Energetický Facelift™?

Energetický facelift maže přesvědčení a projekce, která máme o stáří a stárnutí. Je to úžasný, jemný proces, který maže např. i soudy o těle. Při opakovaném spuštění energetického faceliftu lidé slýchají: "Ty jo, ty vypadáš skvěle, úplně jsi omládl/a". Bez botoxu, bez operací, injekcí nebo jiných procedur, bez bolesti. S energetickým faceliftem. 

Co když vrásky a stáří jsou jen zajímavý úhel pohledu této reality? Co když je věk jen číslo? Jak byste vypadali, kdyby Vám někdo řekl, že budete žít 150 let? Nebo 200 let? Co když tělo stárne, protože věříme, že má stárnout? Vědci kvantové fyziky už dávno dokázali, že náš život tvoří naše myšlenky. Čemu věříme (jaké myšlenky máme), to žijeme. Jak byste se cítili, kdybyste věděli, že budete žít 200 let? 

Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle, tzn.pokud někde v těle je potřeba této energie, tak si o to tělo řekne, vezme si ji. Omlazuje se celý systém těla, včetně vnitřních orgánů. V některých případech je velkým přínosem spustit facelift na chodidlech. Zní to zvláštně, že? Podle Čínské medicíny jsou na chodidlech zrcadleny orgány celého těla. Jakmile se spustí facelift na chodidlech, orgány si načerpají potřebnou energii a přestanou ji "brát" při spuštění faceliftu na obličeji. V těchto případech stačí obvykle jen jedno spuštění na chodidlech, ostatní sezení už probíhají na obličeji a dekoltu jako obvykle. 

Vaše tvář vypovídá o Vašem životě. Jak se cítíte uvnitř, to vyzařujete ven. Když uvnitř budete sami se sebou spokojeni, budete to vyzařovat i ven. Při častějším spuštění nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo, zvýší se Vaše sebevědomí

Doteky jsou zaměřeny na přísun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, vymazávají se roky "zmrzlých emocí", dlouhodobého stresu.

  Access Energetický Facelift™ se liší od Access Bars®, je jemnější, více pečující a laskavější pro Vás a Vaše tělo. Pokud se provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé. 

  Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy, muže i děti.

  • Energetický Facelift trvá 60-90 minut.
  • Provádí se jemnými doteky na obličeji, krku a horní části hrudníku (klíční kosti).
  • Při procesu ležíte uvolněně oblečení na lehátku.
  • Energetický facelift probíhá bez hudby. Hudba (stejně jako u Bars®) snižuje účinek terapie.

  Chtěli byste být uvolněnější, spokojení sami se sebou, uvědomit si vlastní krásu?