Access Bars®


Metoda Access Bars® je energetická terapie, která se zaměřuje na uvolnění a harmonizaci energie v těle a myslí. Během této metody jsou lehkým dotykem aktivovány specifické body na hlavě, které představují různé aspekty života, jako je například zdraví, peníze, vztahy nebo kreativita. Tímto procesem dochází k uvolnění omezených myšlenek, emocí a vzorců chování, což může vést k hlubšímu relaxu, redukci stresu a podpoře osobního rozvoje. Access Bars® je oblíbeným nástrojem pro ty, kteří hledají zlepšení duševního a fyzického blahobytu a otevření se novým možnostem v životě.

 • Máte hlavu plnou myšlenek, které se Vám nedaří zahnat?
 • Náročný den v práci a Vy toužíte aspoň na chvíli "vypnout"? ​
 • Máte deprese, strachy, fóbie?​
 • Jste unavení a vyčerpaní?
 • Špatně spíte?
 • Chtěli byste už konečně relaxovat?
 • Jste v neustálém vnitřním stresu? 
 • Rádi byste se zbavili převzatý vzorců chování?

Access Bars® je energetická metoda, která kombinuje lehkou dotykovou techniku s cílem uvolnit a vyrovnat energii v těle a myslí. Tato technika vychází z myšlenek a učení z oblasti energetického léčení a osobního rozvoje.

Během Access Bars® se provádí jemné doteky na 32 různých bodů na hlavě, které jsou spojeny s různými aspekty našeho života, jako jsou peníze, tělo, kreativita, komunikace atd. Tyto body obsahují informace o našich myšlenkách, emocích a vzorcích chování. Cílem je uvolnit energii a napětí, které jsou uloženy v těchto bodech, což může vést k pocitu uvolnění, zklidnění a zlepšení celkového fyzického a duševního zdraví.

Access Bars® může být používán jako technika pro relaxaci, snížení stresu, zvýšení kreativity a podporu celkového duševního a tělesného zdraví. Mnoho lidí považuje tuto metodu za užitečnou k tomu, aby se zbavili bloků a omezení, které brání jejich osobnímu růstu a štěstí. Je to metoda, která je snadno dostupná a může být používána samostatně nebo jako doplněk k jiným formám léčby a osobního rozvoje.

Po Barsech se lidé cítí lehčí, klidnější, lépe spí. Co je dříve rozčilovalo, je po Barsech nechává v klidu. Mění své úhly pohledu na svět. Mají nové nápady, objevují nové možnosti. Jejich život se mění. Spoustu lidí začalo dělat to, co je opravdu baví. A při pravidelných Barsech mohou zmizet i případné zdravotní problémy - když se utiší mysl, tělo má možnost se uzdravit.

Po Access Bars odstraníte limity a otevřete se novým možnostem. 

Trocha teorie o tom, jak Access Bars® funguje 

Access Bars® je jedinečná metoda, která vám umožní otevřít dveře k novým možnostem a uvolnit se od stresu a omezení, které nás dennodenně provázejí. A co je na tom nejlepší? Nezahrnuje to ani jednu traverzu s visícími hladinovými měřidly nebo robotickýma rukama, které by vám zkoumaly tělo. Místo toho využívá něco, co se zdá být vědeckou sci-fi – elektrické okruhy v těle.

Jak to funguje? No, vaše tělo je doslova propleteno energetickými toky a okruhy, jako byste byli živoucím elektrickým obvodem. A tady přichází Access Bars® do hry. Během této metody se pracuje s 32 body na hlavě, které jsou spojeny s různými aspekty vašeho života. Každý z těchto bodů reprezentuje konkrétní oblast, jako je peníze, tělo, sex, komunikace a mnoho dalších.

Praktik Access Bars® lehce a jemně tiskne tyto body na vaší hlavě. To má za následek uvolnění blokované energie a stresu, které se tam mohly hromadit celé roky. Je to trochu jako resetování počítače, jenomže tentokrát se vám restartuje mysl. Když jsou tyto energetické bloky odstraněny, můžete zažít hlubší relaxaci, lepší spánek a zlepšení v mnoha různých aspektech svého života.

Ale jak to funguje s těmi elektrickými okruhy? Každý bod na hlavě má elektrický náboj, a když je stisknut nebo aktivován pomocí techniky Access Bars, začne proudit energie. Tato energie pak prochází vaším energetickým systémem a uvolňuje bloky a omezení. Je to takové jako byste čistili elektrický obvod, abyste zajistili, že proudí bez problémů.

Když se tyto elektrické okruhy v těle začnou lépe propojovat a proudit, můžete zažít nový pohled na svět. Stres a starosti mohou ustoupit, a vy se můžete cítit svobodnější a šťastnější. Takže pokud jste připraveni na vlastní "elektrickou revoluci" a chtěli byste se zbavit starých energetických vzorců, Access Bars může být právě to, co hledáte. A navíc, kdo by nechtěl, aby mu někdo "zkontroloval elektrické okruhy" a přitom nemusel ležet pod žádným robotem, že?

S čím Access Bars® pomáhá?

Access Bars® je technika energetického léčení, která byla vyvinuta v rámci Access Consciousness®, a může nabízet různé potenciální výhody. Je důležité si uvědomit, že výsledky mohou být individuální a závisí na tom, jak každý jednotlivec reaguje na tuto metodu. Některé z možných výhod Access Bars® zahrnují:

 • Stres a uvolnění: Mnoho lidí hlásí, že po sezení Access Bars® se cítí uvolněněji a méně stresovaně. Metoda může pomoci uvolnit energetické bloky, které způsobují napětí a stres.
 • Zlepšení spánku: Někteří lidé uvádějí, že po sérii sezení Access Bars® mají lepší spánek a cítí se více odpočinutí.
 • Zvýšení vědomí: Tato metoda může pomoci zvýšit vědomí a intuici, což může vést k lepšímu rozhodování a většímu pochopení vlastních emocí a myšlenek.
 • Snížení bolesti: Někteří lidé hlásí, že po sezení Access Bars® dochází k úlevě od fyzické bolesti, a to i při chronických obtížích.
 • Zlepšení vztahů: Metoda může pomoci odstranit negativní myšlenky a emoce, které mohou bránit vytváření zdravých vztahů s ostatními.
 • Zvýšení kreativity: Někteří lidé zaznamenávají, že po sezení Access Bars® mají zlepšenou kreativitu a schopnost přicházet s novými nápady.
 • Celkový pocit blahobytu: Mnoho lidí pociťuje po této metodě celkový pocit uvolnění a pohody.

Věděli jste, že až 98% názorů a myšlenek není našich? Jsou převzaté. Opravdu 98% myšlenek není našich. Ale my podle nich přesto žijeme. Co přestat žít život podle cizích myšlenek a začít vytvářet svůj vlastní život?

Je důležité si uvědomit, že Access Bars® je alternativní metoda a nepředstavuje náhradu za lékařskou nebo psychologickou péči. Nicméně mnoho lidí na něj reaguje pozitivně a považuje ho za užitečný nástroj k podpoře duševního a emocionálního blaha.

Access Bars® Vám na Vaší cestě pomůže. Stačí si to vybrat.

Chcete se cítit klidnější, zrelaxovaní a více v pohodě?

Jak probíhá terapie Access Bars®?

 • Celková doba spuštění Bars je cca 60-90 minut.
 • Položíte se oblečení (bez bot) na lehátko.
 • Já Vám nejprve protáhnu energii, což znamená, že se zlehka dotknu bodů na hlavě, pak na chodidlech a nakonec na dlaních. To trvá celkem cca 3-5 minut. Pak už Vám spustím Bars body, tudíž se dotýkám pouze bodů na hlavě.
 • ​Od klienta je žádána jediná spolupráce: nekřížit při Bars ruce.
 • U Bars nehraje hudba, ta totiž snižuje účinnost Bars.
 • Naopak televize (film) na konkrétní téma může být přínosem, např. pokud byste měli fóbii z pavouků, tak se při Bars může pustit dokument o pavoucích :)
 • Můžete přijít s konkrétním problémem, který byste chtěli změnit. O problému můžete mluvit nahlas, není to však potřeba, stačí na něj jen myslet.
 • Někteří lidé u Bars usnou. To je v pořádku, tělo se zklidní, myšlenky odplynou a člověk se více uvolní. Někomu se při spuštěných Barsech zjevují vzpomínky z minulosti, vize, obrazy, barvy, někdo se dostává do stavu hluboké meditace a někdo to prospí a nevnímá nic. Není dobře, není špatně, každý je jinak citlivý.
 • Bars je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti. U dětí jsou pohádky přínosem, jsou pak klidnější. 

Jak často spouštět Barsy? 

Toto je velice individuální. Většina mých klientů chodí pravidelně 1x za měsíc, kdy se starosti nahromadí a při Barsech se zase rozplynou. 

Vícenásobným opakováním se odbourává stále více a více převzatých úhlů pohledu a také stresu. Vždy záleží na Vás, co je pro Vás největším přínosem. Aktuální stres odezní obvykle hned. Změny v životě se mohou projevit i za několik týdnů po spuštění Bars®. Proto nedoporučuji hodnotit sezení hned, je dobré dopřát tomu čas, nechat věci plynout. A najednou zjistíte, že je to ve Vašem životě jinak.

Pokud máte větší problém, např. velký stres, nemůžete spát, deprese, těžké životní období, atd. tak ze zkušenosti říkám, že to chce pravidelné spouštění Bars, jednou to nestačí.

Kdybyste si mohli vybrat svou budoucnost teď, co byste si vybrali?

Více o Access Bars®