Slova spoluzakladatele Daina Heera

03.04.2020

OD DR. DAINA.....

5 jednoduchých věcí, které lze dělat pro vytvoření změn v životě tím, že jsme laskaví ke svému tělu.


Byli byste rádi, kdyby něco na vašem těle bylo jiné? Zkusili jste už všechno možné pro vytvoření změny, ale nic nefunovalo způsobem, jakým byste chtěli?

Co když to, o co vaše tělo opravdu žádá je laskavost? Máme tato neuvěřitelná těla, která pro nás dělají tolik každou minutu, každý den, a přesto se velice vzácně, ne-li vůbec ne zastavíme, abychom si uvědomili, jakým darem opravdu těla jsou.

Místo toho je soudíme, ignorujeme to, o co náš žadají a očekáváme, že nám budou sloužit nehledě na to, co si vybíráme. Těla to s námi nemají lehké.

Co když být jednoduše laskavý k svému tělu mu může prospět více, než jsme si mohli představit?

Naše těla nám plnými hrstmi dávají tolik. Jak by se náš život mohl změnit, kdybychom k nim začali být laskavější?

Zde je 5 jednoduchých způsobů od Dr.Daina Heera - drdainheer.com, kterými můžete svému tělu laskavost nabídnout pro vytvoření možnosti dynamické změny:

1. Všímejte si miminek a malých dětí

Vidíte tu radost, kterou miminka a malé děti oplyvají? V jejich světě neexistuji problémy a posuzovaní. Pamatujete si tento pocit Dětskou radostí je prostě být na světě. Hrají si, smějí se a zkoumají svá těla čistě pro zábavu. O kolik zábavnější může být znovu váš život, když začnete následovat tuto energii, je to neuvěřitelný dar pro vaše tělo. Je to jedním z nejjednodušších způsobů, jak nabídnout ohromnou laskavost s dynamickým impaktem.

2. Začněte se svého těla denně dotýkat

Může to znít neuvěřitelně jednoduše, a přesto být v kontaktu se svým tělem je úžasným způsobem, jak se s ním znovu propojit. Všimněte si, jak se vaše paže nwbo tvár nebo koleno rozzáří, když se jich dotknete. Tělo vám bude tak vděčné. Naučili jsme se odpojit od svého těla; často úplně ignorujeme všechno, co nám nabízí. Dotyk nam dovolí znovu se s ním propojit a vzít na vědomí, jakým darem pro nás je.

3. Pokládejte svému tělu otázky

Většinu z nás nikdo nenaučil mluvit se svým tělem - jinak, než davaním příkazů se souzením - roro je jedním z nejjednodušších a nejlaskavějších věcí, které lze tělu nabídnout! Ptát se svého těla může být třeba takto jednoduché: "Tělo, přeješ si jít na procházku?" Odpověď, kterou dostanete bude energetická, ale vy víte. Můžete se také zeptat: "Chceš nějaké jídlo?" Nebo, "Tělo, co by pro tebe bylo zábavou dnes dělat?" Otázkami začneme být více na pozoru, co od nás tělo vlastně žádá, a možná to je trochu odlišné od toho, co jsme si mysleli. A když svému tělu dáme to,o co nás opravdu žádá, místo toho, co jsme si o něm vyprojektovali, pak mu nabídneme takový stupeň laskavosti, že pro nás vytvoří prostor důležitý pro změnu.

4. Buďte vděční a dovolte si přijímat

Zastavili jste se někdy, abyste opravdu od srdce svému tělu poděkovali za to všechno, co pro vás dělá? Být vděčným je magická formule, která opravdu může dovolit, aby se věci ve vašem životě začaly měnit. S vděčností není místa pro souzení; to jednoduše nemůže v ten samý okamžik existovat. Takže, když si vybereme být vděčni, dokonce za věci, které na svém těle soudíme nejvíce, zastaví to neustálý tok negativního posuzování a dovolí jiné možnosti.

5. Dovolte si být natolik nenormální, že si budete užívat svoje tělo.

Může to, že jste nenormální být laskavostí? Podívejte se kolem sebe, kolik lidí, které znáte si vlastně uzívá své tělo? Přes 7 biliónů z nás a přeneseně každý nad 10 let si velice vzácně užívá tento neuvěřitelný zázrak, který nám byl dán. Vybrat si znovu radovat se ze svého těla je neuvěřitelně laskavé. Není to běžné, ale jste ochotni být tak nenormální?

Máte úžasné tělo, neuvěřitelný dar. Svému tělu nabídneme obrovský stupeň laskavosti, pokud budeme ctít jeho schopnosti nasloucháním tomu, co nám říká a pozveme radost, kterou jsme kdysi měli zpět do svého života. Praktikujte těchto 5 kroků každý den a buďte připraveni na překvapení a změny, které to umožní.

dr. Dain Heer
#AccessConsciousness

https://bestselfmedia.com/body-kindness/

Přeložila: Zuzana Gaia